Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 1 от 1
    Фиат Уно 1.1 Карб. - Проблем!!!
Автор Съобщение
pogko
Кара Uno 60


Регистриран на: 08 Яну 2010
Мнения: 85
Местожителство: Варна
Мнение Фиат Уно 1.1 Карб. - Проблем!!! Отговорете с цитат
Здравейте, колеги! Имам следния проблем значи колата известно време палеше трудно само, като е студена нямаше проблем с паленето, докато в един момент спря да пали тотално, дори и на дърпане, навремето един майстор ми каза, че комутатора може да ми направи проблем за в бъдеще и сега и аз това си мисля, но искам да се допитам до по разбиращите от вас, понеже на тази марка не и разбирам много.

Също така търсих подобни теми и намерих, но те бяха за инжекция. Моля ви за мнение, понеже само тази кола ми остана и нямам възможности в момента да ходя по майстори и.т.н., а искам да я оправя. Благодаря ви предварително!!! Също така ми казаха, че може проблема да идва от някакъв датчик на Хол, но не знам какво представлява, ако може някой да ме упъти.
_________________
91' Fiat Uno 1.1 i.e
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pogko
Кара Uno 60


Регистриран на: 08 Яну 2010
Мнения: 85
Местожителство: Варна
Мнение  Отговорете с цитат
Леле и това е форум на Фиат Уно ..........
_________________
91' Fiat Uno 1.1 i.e
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rokoko
Кара Uno 1.0 i.e


Регистриран на: 05 Мар 2008
Мнения: 194
Местожителство: Каварна
Мнение  Отговорете с цитат
ами така е малко сме, виж посещаемостта му за 24 часа - около 10 човека плюс минус 2-3. А какво стана с твоя проблем, реши ли го?
Ти сам си отговорил на 2 от възможностите за проблема, провери ги, ако не е датчика или комутатора, ще търсим други варианти, като кабели, мпх, и...Датчика е около маховика - огледай се за кабел нещо, не знам как е при уно, защото мойто няма или виж някоя програма за устройството, да видиш къде е и какво представлява...Поздрави.
_________________
rokoko
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pogko
Кара Uno 60


Регистриран на: 08 Яну 2010
Мнения: 85
Местожителство: Варна
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="rokoko "]...Поздрави[/quote]Благодаря колега, да съгласен съм, вече не останаха много които карат такива коли.. Усмихвам се
Ами в момента съм дал на един приятел стартера да се ремонтира, че с него имаше проблеми
И очаквам като е готов, да купя комутатор, да видим какво ще стане и ако не излезе нищо
ще търсим проблема.. Благодаря за съвета, успехи!!!
_________________
91' Fiat Uno 1.1 i.e
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 1 от 1
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети