Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 1 от 1
    Цени на някои ремонти по Uno-то...
Автор Съобщение
kristin
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 17 Сеп 2008
Мнения: 19
Местожителство: Пловдив
Мнение Цени на някои ремонти по Uno-то... Отговорете с цитат
Вчера си взех бонбончето от сервиза, смениха ми маслен и въздушен филтър, ангренажен ремък и ролка, семеринг и ми сложиха 3.5 литра масло за всичкото това ми взеха 160 лв. Вие като хора, които имате от много време коли и разбирате какво ще кажете това малко ли е или много? Аз идея си нямам тъй като досега не ми се е налагало, но искам да знам дали тези майстори заслужават да им ползвам услугите или не Чудя се
Също така имам нужда от съвет кога е по подходящо да се махне ръждата сега или пролетта? защото който и да питам ми казва различно Смутен
_________________
1992 Fiat Uno 1.0 i.e. Pink
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
as_novo
Кара Uno 1.0 i.e


Регистриран на: 01 Апр 2007
Мнения: 191
Местожителство: гр. Белово
Мнение  Отговорете с цитат
[quote]маслен и въздушен филтър,ангренажен ремък и ролка, семеринг и ми сложиха 3.5 литра масло за всичкото това ми взеха 160 лв.[/quote:873d05993d]
Mr. Green На мен ми си вижда много!При положение че аз мога да си ги сменя...може и да е нормална цената!
Но важното е всичко да е наред, нали? А пари за части се изкарват...
[quote]Също така имам нужда от съвет кога е по подходящо да се махне ръждата сега или пролетта[/quote]
По всяко време на годината-все е кяр! Тя тръгне ли ръждата, спасение няма, колкото по-рано толкова по-добре!
_________________
Fiat UNO 55s, мирише бензина!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
kristin
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 17 Сеп 2008
Мнения: 19
Местожителство: Пловдив
Мнение  Отговорете с цитат
as_novo много ти благодаря за това, че ми отговори.
Ами дали всичко е наред с ремонта ще си проличи след време, но така поне аз се чувствам по спокойна, че колата ми е обслужена и не би трябвало да имам проблеми с нея. А с ръждата мисля в такъв случай да се захвана от другата седмица, тя не е много имам на праговете лекичко, но около резервоара е доста и си личи, че е и на дълбоко Много тъжен
Сега се сетих, че имам още един въпрос Объркан Въпрос
колко литра ми събира резервоара, имам чувството, че е супер малък.
_________________
1992 Fiat Uno 1.0 i.e. Pink
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
FIRE NG
Администратор


Регистриран на: 31 Мар 2007
Мнения: 305
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="kristin"]....сме ниха ми маслен и въздушен филтър, ангренажен ремък и ролка, семеринг и ми сложиха 3.5 литра масло за всичкото това ми взеха 160 лв. Вие като хора, които имате от много време коли и разбирате какво ще кажете това малко ли е или много? Аз идея си нямам тъй като досега не ми се е налагало, но искам да знам дали тези майстори заслужават да им ползвам услугите или не Чудя се[/quote]
Цената за тези ремонти е съвсем нормална, като се има в предвид, че само смяната на маслото и масления филтър с работата излиза около 60-70 лв.

На въпроса за обема на резервоара, отговора е 42 литра, а като светне лампата на резервата в резевоара имаш около 8.5-9 литра бензин.

P.S.: Ако имаш други въпроси около колата пиши в раздела Консултации на форума.
_________________
Fiat Uno(146E) 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"
Fiat Idea(350) 1.9 mJet 8V 'Emotion'
Fiat Bravo(198) 1.4 tJet 120 'Emotion'
Fiat Punto(188) 1.2 16V 'ELX Speedgear'
Fiat Regatta 1.9 DS
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kristin
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 17 Сеп 2008
Мнения: 19
Местожителство: Пловдив
Мнение  Отговорете с цитат
Благодаря за информацията. Засега нямам други въпроси, ако има нещо което се сетя ще знам къде да пиша Вземам на подбив
_________________
1992 Fiat Uno 1.0 i.e. Pink
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 1 от 1
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети