Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 1 от 1
    Уното гасне и забива муцуната
Автор Съобщение
corasimo
Кара Uno 70 S/SL


Регистриран на: 18 Мар 2010
Мнения: 118
Местожителство: Търговище
Мнение Уното гасне и забива муцуната Отговорете с цитат
Значи колеги, да попитам когато колата е студена трябва да помпам, докато загрее, защото ми е прецакан смукача, иначе гасне и като тръгвам и дам на 2-ра, когато е студена и настъпя повече газта колата директно забива муцуната и прихлъцва, тръгва да гасне такива работи, иначе като я по търкалям малко да загрее не прави такива чакмаци Вземам на подбив от какво ли може да е това Чудя се филтърчето за бензина е ново, махнах спортния филтър и турих нов фабричния в кутията (защото зимата малко трудно загряваше със спортния), ако някой знае от какво може да е ще бъда благодарен да каже Аплодисменти ПОЗДРАВИ Аплодисменти
_________________
Uno фен:
Fiat Uno 45 S Fire
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
karal fiat
Кара Uno 55


Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 48
Местожителство: Варна
Мнение Re: Един въпрос за Уното - гасне и забива муцуната Отговорете с цитат
[quote="corasimo"]Значи колеги, да попитам когато колата е студена трябва да помпам, докато загрее, защото ми е прецакан смукача, иначе гасне и като тръгвам и дам на 2-ра, когато е студена и настъпя повече газта колата директно забива муцуната и прихлъцва, тръгва да гасне такива работи, иначе като я по търкалям малко да загрее не прави такива чакмаци Вземам на подбив от какво ли може да е това Чудя се филтърчето за бензина е ново, махнах спортния филтър и турих нов фабричния в кутията (защото зимата малко трудно загряваше със спортния), ако някой знае от какво може да е ще бъда благодарен да каже Аплодисменти ПОЗДРАВИ Аплодисменти[/quote]

Сам си каза, СМУКАЧА.
_________________
Fiat Uno turbo i.e Mk1
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
corasimo
Кара Uno 70 S/SL


Регистриран на: 18 Мар 2010
Мнения: 118
Местожителство: Търговище
Мнение  Отговорете с цитат
Еми колеги гледах го и вързан е с някаква медна тел в карбуратора питах нашите и разбрах, че са го карали при някакъв майстор и той казал, че смукача не връщал демек само на смукач работела и за това го вързал, а аз мисля че той ги е метнал нещо и ще махна тая тел и ще опъна смукача да видя как ще работи така и дали не връща, Усмихвам се благодаря на колегата, че каза за смукача защото нямаше да погледна там сигурно и ако стане нещо ще пиша Усмихвам се. Поздрави!
_________________
Uno фен:
Fiat Uno 45 S Fire
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vuzz
Кара Uno 60


Регистриран на: 22 Юли 2009
Мнения: 58
Местожителство: Враца
Мнение  Отговорете с цитат
Смукача е колега! По описанието на проблема ти гарантирам! Аз имах такъв проблем, ама мойто е моно-инжекцион и при мен беше проблем стъпково моторче /демек същото/! Усмихвам се
_________________
Fiat Uno 1.5 75 i.e. CAT
FIAT UNO RULZZ
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 1 от 1
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети