Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 1 от 4
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
    Имам проблеми с центровката
Автор Съобщение
dimitar_dimitrov83
Кара Uno 45


Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 6
Местожителство: София
Мнение Имам проблеми с центровката Отговорете с цитат
Здравейте - имам проблем с центровката ( и главно с чукчето ) преди една седмица отворих делкото и видях че е заминало и се наложи да отида на майстор да го сменя но нещо не се получи както трябва и сега е по зле някои може ли да ми препоръча някой маистор (изпробван) за да отида че така не е работа много прекъсва благодаря предварително Усмихвам се Усмихвам се Усмихвам се Усмихвам се

Е аз не написах откъде съм - София, а и другото което искам да попитам е откъде мога да си купя ключалка за лява предна врата защото някакви малоумни наркоманчета са се опитали да я разбият преди една седмица и като за капак са ми взели дръжката и ключалката Усмихвам се

Преди известно време някой ми беше споменал, че мога да си сложа електронно запалване били продавали и не били скъпи, но дали е така един господ знае (защото с тези чукчета няма сделка според мен Усмихвам се ) мине не мине 3-4 месеца и трябва да го сменям, а ми е писнало.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
as_novo
Кара Uno 1.0 i.e


Регистриран на: 01 Апр 2007
Мнения: 191
Местожителство: гр. Белово
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="dimitar_dimitrov83"]Преди известно време някои ми беше споменал че мога да си сложа електронно запалване били продавали и не били скапи, но дали е така един господ знае (защото с тези чукчета няма сделка според мен Усмихвам се ) мине не мине 3-4 месеца и трябва да го сменям, а ми е писнало[/quote]
Усмихвам се Здрасти! Можеш да си сложиш електронно запалване! 25 лева е, Ладово! И аз през 3-4 месеца сменявам чукчето и наковалнята!! Усмихвам се
_________________
Fiat UNO 55s, мирише бензина!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
dimitar_dimitrov83
Кара Uno 45


Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 6
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
Усмихвам се Благодаря за експресния отговор ( добре то аз ще купя едно от лада, но какъв е принципа имаш ли идея защото аз не съм наясно.

То ако е така аз още в понеделник може да отида и да си купя едно самоче дали става това е въпроса.

То така просто не се издържа, иначе съм си доволен от количката стегнал съм си я, но това чукче..............
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
as_novo
Кара Uno 1.0 i.e


Регистриран на: 01 Апр 2007
Мнения: 191
Местожителство: гр. Белово
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="dimitar_dimitrov83"]То ако е така аз още в понеделник може да отида и да си купя едно, само че дали става това е въпроса[/quote]

Става, само намери някои които разбира да ти го върже! Усмихвам се
_________________
Fiat UNO 55s, мирише бензина!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
prolin
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 12
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="dimitar_dimitrov83"]Е аз не написах откъде съм - София, а и другото което искам да попитам е откъде мога да си купя ключалка за лява предна врата защото някакви малоумни наркоманчета са се опитали да я разбият преди една седмица и като за капак са ми взели дръжката и ключалката Усмихвам се[/quote]

И на мен преди известно време се опитаха да ми отворят колата доста грубо, бяха избили цялата дръжка, тогава си взех от един магазин на ул. Цар Симеон №214. Струваше 22 лв., но какво да ти кажа не е много читава, по-добре обиколи по моргите и си намери оригинална. Преди около два месеца имаше едно Уно в автоморга ЖАР, намира се на околовръстното посока магистрала Тракия срещу бензиностанции ОМВ и ОПЕТ, тогава имаше дръжки но не съм ги заглеждал дали са здрави.
_________________
Fiat Uno МК1
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 1 от 4
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети