Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 1 от 6
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
    Въпрос за оптичен тунинг на Uno '87
Автор Съобщение
Sami Stanoev
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 22 Фев 2009
Мнения: 16
Местожителство: София
Мнение Въпрос за оптичен тунинг на Uno '87 Отговорете с цитат
Здравейте всички! Усмихвам се
Семейството ми си има едно Fiat-че от '92 година насам. От 3 години е мое вече и всячески се опитвам да го разкрася външно, но без особен успех защото всичко си правя от подръчни материали (PVC тръби, болтове, кит, бойни шарки и.т.н.). Става въпрос за класически Фиат Uno 1.3 бензин, 5 врати и искам да го освежа по някакъв начин и да го направя да изглежда модерен. Ако някои знае магазин за тунинг части ( прагове, брони, спойлери, капаци ... ) за този модел в София, ще се радвам да ме насочи. Усмихвам се
Мерси предварително.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение  Отговорете с цитат
Здравей и добре дошъл!
Това което търсиш едва ли ще го намериш в магазин.Нека обаче колегите от София да кажат-надявам се да греша.Колега от Тунинг форума продава Уно турбо на части и мисля,че броните (тунинг брони са) и други тунинг части още се продават.Утре ще намеря линка и ще ти го пратя.
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="FIRE NG"]Здравей, добре дошъл във форума
Това Уно за което говори колегата [b]'uno'[/b] го има във нашия форум намира се на Стрелка [url=http://www.fiat-uno.org/viewtopic.php?t=2369][color=red][b]този линк[/b][/color][/url] от него биха ти свършили работа, седалките, волана, задния капак, броните, амотисьорите, пружините, както и стоповете.[/quote]
Ами и тази обява да види, може да си хареса нещо Усмихвам се . Аз имах предвид тази:
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=95148&hilit=uno+turbo .
Какво има в наличност го пише в първия пост на темата Удивителна .Но е писал че в момента не е в БГ.
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Sami Stanoev
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 22 Фев 2009
Мнения: 16
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
Леле, благодарности!
Бях изгубил надежда, но ето че човек като потърси, намира. Усмихвам се Предна и задна броня от втората обява ще ги взема при първа възможност и задният капак от първата ( защото е червен ). Страхотно Остава само едни хубави джанти да намеря и колата ми най-после ще изглежда както бих искал. После вече ще се занимавам със боя и окачване, за това ще се постарая да обновявам темата за да послужи на други ентусиасти, като мен.
Мерси още веднъж.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение  Отговорете с цитат
Успех http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/d055.gif
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 1 от 6
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети