Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 2 от 3
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
    Има ли Уно Турбо-та в София?
Автор Съобщение
FIRE NG
Администратор


Регистриран на: 31 Мар 2007
Мнения: 305
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="GT_power"]
1. Ами колега, какво да ти кажа ... То по улиците вече почти няма Уно-та в движение....

2. Така че общо взето мисля че тези уно турбота са хубава играчка като за свободното време и то горе-долу на цената на един по-скъп гсм, но определено не бих искал да ми е основна кола и да разчитам ежедневно на нея.

3. Може някой път и някаква турбо среща за обмяна на опит да организираме Страхотно
Поздрави![/quote]
1. Във някои дни виждам учудващо Изненадан много Uno-та, даже знам един квартал, където са през две преки образно казано...

2. Напълно съм съгласен, едно хубаво Uno t.i.e Racing за Събота/Неделя би било супер забавление Много съм щастлив

3. Идеята е много добра Страхотно Усмихвам се
_________________
Fiat Uno(146E) 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"
Fiat Idea(350) 1.9 mJet 8V 'Emotion'
Fiat Bravo(198) 1.4 tJet 120 'Emotion'
Fiat Punto(188) 1.2 16V 'ELX Speedgear'
Fiat Regatta 1.9 DS
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
GT_power
Кара Uno 55


Регистриран на: 13 Окт 2008
Мнения: 37
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
Ехооо ... Чудя се Форума нещо позамря ... особено след смяната на интернет адреса, за която благодаря на колегата, че ме уведоми по Email, защото реших че нещо тотално се е объркало и форума е изчезнал съвсем ...
По повод Уно турботата - онзи ден видях едно черно много запазено и в автентичен вид, близо до Арена-Запад Страхотно Кой колега ще си признае, че е негово Усмихвам се
_________________
1.8Т
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="GT_power"]
По повод Уно турботата - онзи ден видях едно черно много запазено и в автентичен вид, близо до Арена-Запад Страхотно Кой колега ще си признае, че е негово Усмихвам се[/quote]
Не съм срещал черно Уно Турбо из форумите (ако не ме лъже паметта) Смутен .Иначе се сещам за 3-4 черни такива разглобени Mr. Green Едното е моето резервното, другото колегата Сами Станоев му купи броните , другите също се разпродадоха на части.Сега се сетих за още едно от Стара Загора, но не знам какво се случи с него
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
GT_power
Кара Uno 55


Регистриран на: 13 Окт 2008
Мнения: 37
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
Е, може просто собственикът да не ползва авто форумите ... Иначе Уно-то беше много запазено за годините си, с добра стойка, оригиналните си `13ки джанти abarth и всичките му там емблеми. Явно човекът си го поддържа ...
_________________
1.8Т
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение  Отговорете с цитат
Ами не всеки има възможност да се занимава с форуми. От думите ти разбирам че човека е маняк - ако мога така да се изразя.
Щом е успял да го съхрани или реставрира в оригиналния му вид. Аз също бях изненадан миналата година от едно старазагорско Уно МК1. Не знам с какъв двигател е беше с 4 врати - на външен вид изглеждаше като чисто ново Шокиран Предполагам беше реставрирано и си личеше че с мерак е правено. Бързах за работа и нямах време да го оглеждам.
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 2 от 3
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети