Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 3 от 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
    Проблем със скоростите на Уно
Автор Съобщение
shumacher
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 20 Ное 2009
Мнения: 18
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
благодаря за съвета, сега ще ходя до сервиза да им го кажа на пичовете затова и да видим, дали ще има полза Усмихвам се
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
shumacher
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 20 Ное 2009
Мнения: 18
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="De_PuTa_MaDrE"][quote="shumacher"]ами не знам, обаче го оправи карето и колата си е ОК вече ... сега само трябва да видя да оправя предницата да не е разцепена толкова много .... Усмихвам се[/quote]Сменяш гредата под ДВГ, ако е прогнила и евентуално тампони на ходовата...друго не знам, какво да те съветвам, ако ти се занимава може да си направиш разпънка на ботушите да не се събира предницата Усмихвам се[/quote]То нея събира, а я разтваря там е проблема, но го разбрах от какво става това и ще видя при първа възможност да го оправя.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pogko
Кара Uno 60


Регистриран на: 08 Яну 2010
Мнения: 85
Местожителство: Варна
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="shumacher"]съмнявам се да е от него защото преди седмица го сменях и е стегнато, а съединителя е на 1500 км..... което е най странното, но може би съм взел някой боклук, защото целия комплект притискател феродо и лагер ми излезнаха 80 лв.....[/quote]
Колега би ли споделил от къде намери съединителя евтино, щото и на мен ми предстои смяна, но не ми се дават много пари.. пък и нямам???
_________________
91' Fiat Uno 1.1 i.e
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
shumacher
Кара Uno 45 Fire


Регистриран на: 20 Ное 2009
Мнения: 18
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
съединителя го купих от eдин магазин на стамболийски веднага след мостчето, те имат магазин и на симеон, целия комплект, ако не се лъжа ми излезна 80 лв. (обаче говорим за ДИЗЕЛ), не знам за твоята кола каква е, ама така както си писал ти е бензинова, а и забравих да кажа, че става дума за София ....
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pogko
Кара Uno 60


Регистриран на: 08 Яну 2010
Мнения: 85
Местожителство: Варна
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="shumacher"]съединителя го купих от eдин магазин на стамболийски веднага след мостчето, те имат магазин и на симеон, целия комплект, ако не се лъжа ми излезна 80 лв. (обаче говорим за ДИЗЕЛ), не знам за твоята кола каква е, ама така както си писал ти е бензинова, а и забравих да кажа, че става дума за София ....[/quote]
Хмм.. дамм аз съм от Варна, не знам тука не съм проверявал по магазините но, гледах в сайта почват от 150 лв. нагоре комплектите Тъжно
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 3 от 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети