Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 1 от 1
    Не ми работи датчика за горивото
Автор Съобщение
corasimo
Кара Uno 70 S/SL


Регистриран на: 18 Мар 2010
Мнения: 118
Местожителство: Търговище
Мнение Не ми работи датчика за горивото Отговорете с цитат
Здравейте колеги, напоследък нещо не ми работи правилно датчика за горивото на таблото и се подведох няколко пъти по него, че оставах без бензин, значи като заредя за 10 лв. показва до първата голяма чертичка дето почва, вече да свети лампичката, а стрелката не мърда и се питам от какво ли е отремонтира ли се, къде може да е проблема, на някои ако му се е случвало и да го е оправил моля да сподели как, а и на мнения ще се радвам Усмихвам се ако някой сподели как можи да го оправя Усмихвам се
Мерси и поздрави покрай Трифон Зарезан Вземам на подбив
_________________
Uno фен:
Fiat Uno 45 S Fire
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fluid_88
Кара Uno turbo i.e


Регистриран на: 17 Фев 2010
Мнения: 131
Местожителство: Варна
Мнение  Отговорете с цитат
Прегледай темата за мойта кола там съм свалял резервоара и съм го от ремонтирал като и го почистих от вътре с пароструйка и го боядисах след което направих профилактика на сондата виж, дали отдушника ти е здрав и сондата и отдушника се свалят със завъртане, на сондата буксата прави проблем и след като сложих резервоара няколко пъти спира да ми отчита, затова подложих от страни на буксата за да е застопорена здраво и от тогава няма проблеми, а при мен хич да не е си друса.Усмихвам се
_________________
Fiat Uno 1.3 turbo i.e
Renault 19 1.8 16v
Uaz 4.0
Renault Espace 99'
Trabant 601 68'
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 1 от 1
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети