Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 1 от 4
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
    Има ли все още активни потребители в този форум??!
Автор Съобщение
GT_power
Кара Uno 55


Регистриран на: 13 Окт 2008
Мнения: 37
Местожителство: София
Мнение Има ли все още активни потребители в този форум??! Отговорете с цитат
Хей колеги, Здравейте !!!!!!

Има ли още потребители, които ползват този форум Усмихвам се Има ли още Уно-та в движение Чудя се
Май работата леко-полеко замира ...
Много тъжен Дано поне сте се насочили към по-нови наследници, ако не на модела, поне на марката Усмихвам се
Ще ме извинявате, ако темата я броите за спам, ама просто така ми се прииска да напиша нещо ново във форума (пък и нали е раздел Общи приказки), защото напоследък никакво раздвижване няма Объркан
Годинките си минават и не прощават на тези малки симпатични машинки, от които все по-рядко виждам. И аз се боря с едно такова общо, ама съм на път и аз да се откажа, че нещо нямам морална форумна подкрепа, а пък и по сервизите като го видят и само се почесват, все едно е паднала летящата чиния на Алф Засмян

Хайде със здраве и безаварийни километри на всички Страхотно
_________________
1.8Т
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
corasimo
Кара Uno 70 S/SL


Регистриран на: 18 Мар 2010
Мнения: 118
Местожителство: Търговище
Мнение  Отговорете с цитат
Е колега намират се още в Търговище засичам тук там някое Уно, но не са като голфовете навсякъде аз от мойто Уно не мисля се отказвам и си го стягам, а за сайта наистина по-малко се пише отколкото преди.

Поздрави!
_________________
Uno фен:
Fiat Uno 45 S Fire
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Uner
Кара Uno 55


Регистриран на: 09 Дек 2007
Мнения: 47
Мнение  Отговорете с цитат
И моето ще излезе на пътищата съвсем скоро, иначе наблюдавам и аз, че изчезват наистина запазените машини, но пък на този ред има много каки с пунтаци Mr. Green
_________________
1990 Фиат Уно 1.0 i.e
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
darinnn
Кара Uno 55


Регистриран на: 22 Фев 2010
Мнения: 39
Местожителство: Монтана, София
Мнение  Отговорете с цитат
И аз от време на време преглеждам форума.
И според мен активността е ниска, но няма какво да се прави.

Относно моето Уно днес след малко колебания ще платя гражданската поне за първа вноска.
Жал ме е да го зарежа, а си харесвам Уното Усмихвам се
_________________
1989 Fiat Uno 60 SX
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
FIRE NG
Администратор


Регистриран на: 31 Мар 2007
Мнения: 305
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
Относно активността всеки ден влизат средно между 10-15 човека, ако всеки пусне по една тема или мнение, това са най-малко 10 мнения на ден, което е прилично за форум от нашия калибър, иначе форума е направен за тези, които харесват Fiat Uno, карали са някога, смятат да карат или в момента имат Fiat Uno независимо от модела или състоянието му.
Освен техническата част и пазара за части форума е и да се забавлявамe и обсъждаме разни интересни теми, които ни вълнуват. На мен не ми остава много време да по преведа някоя и друга интересна статия, така че ако видите нещо интересно или имате някаква полезна информация пускайте я. Когато всеки се включи с нещо това обогатява форума. Няма да е лошо и да си организираме срещи по градовете за стягане на редиците, както и нещо по-голямо, като се позатопли навън.
_________________
Fiat Uno(146E) 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"
Fiat Idea(350) 1.9 mJet 8V 'Emotion'
Fiat Bravo(198) 1.4 tJet 120 'Emotion'
Fiat Punto(188) 1.2 16V 'ELX Speedgear'
Fiat Regatta 1.9 DS
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 1 от 4
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети