Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 3 от 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
    Втулки(ябълки) на скоростните механизми Уно(Мк2), Откъде?
Автор Съобщение
Uner
Кара Uno 55


Регистриран на: 09 Дек 2007
Мнения: 47
Мнение  Отговорете с цитат
Еми и аз първо него погледнах, ама от снимката ако съдя не е, понеже не трябва да има дупка в средата, а само място за набиване на ябълчицата.
Търсих из тукашните магазини, носейки схемата, ама никой не се наема да ми го търси, казват да търся магазини предлагащи оригинални части, освен александър ауто не знам къде другаде мога да попитам (ходих в събота ама не работи сега във вторника дано имам късмет и да я имат), иначе ми свършиха май възможностите Смутен
_________________
1990 Фиат Уно 1.0 i.e
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fluid_88
Кара Uno turbo i.e


Регистриран на: 17 Фев 2010
Мнения: 131
Местожителство: Варна
Мнение  Отговорете с цитат
ако може да снимаш частта която искаш ще е доста по лесно.Аз търся предна броня от уно турбо МК1 с халогени от 2 год. и днес най накрая спечелих търг в и-бея сега остава и да я докарам да дойде до тук.

Така, че имай търпение ще се намери, но трябва да се знае какво се търси първо!
_________________
Fiat Uno 1.3 turbo i.e
Renault 19 1.8 16v
Uaz 4.0
Renault Espace 99'
Trabant 601 68'
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Uner
Кара Uno 55


Регистриран на: 09 Дек 2007
Мнения: 47
Мнение  Отговорете с цитат
http://mania4x4.snimka.bg/

Ето го, от външната страна на щангата се е отчупило парче, като гледам някога е било лепено точно то има остатъци от лепило, но ми се ще да взема да я сменя с нова.
_________________
1990 Фиат Уно 1.0 i.e
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fluid_88
Кара Uno turbo i.e


Регистриран на: 17 Фев 2010
Мнения: 131
Местожителство: Варна
Мнение  Отговорете с цитат
[quote="Uner"]Ето го, от външната страна на щангата се е отчупило парче, като гледам някога е било лепено точно то има остатъци от лепило, но ми се ще да взема да я сменя с нова.[/quote]
[20:49:07] Hristo - AXM-AUTO: Не може ли да види на тази щанга кое е мъжкото - ако ябълката е на кутията, значи ще му трябва втулка
_________________
Fiat Uno 1.3 turbo i.e
Renault 19 1.8 16v
Uaz 4.0
Renault Espace 99'
Trabant 601 68'
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rokoko
Кара Uno 1.0 i.e


Регистриран на: 05 Мар 2008
Мнения: 194
Местожителство: Каварна
Мнение  Отговорете с цитат
...но май ябълката липсва Бесен - демонтаж на щангата с флекса, разчистваш остатъка и слагаш друга - например от амортисьорче за петата врата, ако е малка, огледай се за подходяща от друга кутия или кола - ако е италианска шансовете да намериш се удвояват или от друга кутия за Уно...не знам или се търси или импровизираш с друга ябълка и втулка...успех а има ли разлика между щангите на скоростите за Мк1 и Мк2 - щото и двата варианта ги има един приятел...
_________________
rokoko
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 3 от 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети