Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 1 от 1
    Конзола на двигателя от страната на ангренажа Уно 45 Fire
Автор Съобщение
Любо Нешков
Кара Uno 45


Регистриран на: 30 Окт 2009
Мнения: 9
Местожителство: София
Мнение Конзола на двигателя от страната на ангренажа Уно 45 Fire Отговорете с цитат
Счупи се конзолата на двигателя. Добре, че беше в момент на паркиране. Двигателя увисна на тампоните на скоростната кутия. Не мога да намеря конзолата в каталозите. Не зная, дали ще е надеждно заваряване, да не говорим, че цветните заварки са цифра. По моргите надали ще открия. Уното е Мк1, fire мотора, карбуратор, 999 куб.см.

Сигурно се е счупило и вътрешното каре от дясно, няма начин, защото много яко изтряска в скоростната кутия. Обикновено се счупва осигурителната шайба и карето изпада от полуоската и вътре става мазало,иглите се разпиляват и някой даже стават на стружки. Е, като се стопи снега ще нападна. Неприятното е, че и моите годинки вече са много и малко трудно клякам и ставам, ама какво да се прави, толкова години вярно ми служеше тази колица, че за такава дреболия да я пенсионирам ми е мъчно. Ако някой колега има някаква информация за тази конзола, може да ми пише и на личната поща. Да не отегчаваме целия форум.
_________________
Fiat Uno 45 Fire
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fluid_88
Кара Uno turbo i.e


Регистриран на: 17 Фев 2010
Мнения: 131
Местожителство: Варна
Мнение Re: конзола на двигателя от страната на ангренажа Отговорете с цитат
[quote="Любо Нешков"]Счупи се конзолата на двигателя. Добре, че беше в момент на паркиране. Двигателя увисна на тампоните на скоростната кутия. Не мога да намеря конзолата в каталозите. Не зная, дали ще е надеждно заваряване, да не говорим, че цветните заварки са цифра. По моргите надали ще открия. Уното е Мк1, fire мотора, карбуратор, 999 куб.см. Сигурно се е счупило и вътрешното каре от дясно, няма начин, защото много яко изтряска в скоростната кутия. Обикновено се счупва осигурителната шайба и карето изпада от полуоската и вътре става мазало,иглите се разпиляват и някой даже стават на стружки.
Е, като се стопи снега ще нападна. Неприятното е, че и моите годинки вече са много и малко трудно клякам и ставам, ама какво да се прави, толкова години вярно ми служеше тази колица, че за такава дреболия да я пенсионирам ми е мъчно. Ако някой колега има някаква информация за тази конзола, може да ми пише и на личната поща. Да не отегчаваме целия форум.[/quote]
Предлагам, първо да се смени конзолата и след това да се провери карето. За конзолата ще потърся тук там и ще пиша, а ако карето е счупено го има ново, скоро купувах цялата ходова част.
_________________
Fiat Uno 1.3 turbo i.e
Renault 19 1.8 16v
Uaz 4.0
Renault Espace 99'
Trabant 601 68'
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fluid_88
Кара Uno turbo i.e


Регистриран на: 17 Фев 2010
Мнения: 131
Местожителство: Варна
Мнение  Отговорете с цитат
Нова конзола няма, няма и стара. Трябва да потърсиш из фоумите от някой колега, който продава на части или от морга, каретата ги има Усмихвам се
_________________
Fiat Uno 1.3 turbo i.e
Renault 19 1.8 16v
Uaz 4.0
Renault Espace 99'
Trabant 601 68'
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 1 от 1
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети