Fiat Uno Club Bulgaria Форуми



Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Предишната тема

Следващата тема
Напишете отговор Страница 4 от 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
    Форума замря
Автор Съобщение
FIRE NG
Администратор


Регистриран на: 31 Мар 2007
Мнения: 305
Местожителство: София
Мнение  Отговорете с цитат
И двамата със [b]chapat[/b] сте прави, но има периоди в които на ден влизаха по 14-15 регистрирани, сега е по-слабо предполагам, че е така заради отпуските...
_________________
Fiat Uno(146E) 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"
Fiat Idea(350) 1.9 mJet 8V 'Emotion'
Fiat Bravo(198) 1.4 tJet 120 'Emotion'
Fiat Punto(188) 1.2 16V 'ELX Speedgear'
Fiat Regatta 1.9 DS
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение  Отговорете с цитат
И аз се губя от време на време ама то заради командировки. Сега есента пак започват и не ми се мисли Много тъжен
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
chapat
Кара Uno 60


Регистриран на: 03 Мар 2008
Мнения: 73
Местожителство: Велико Търново
Мнение  Отговорете с цитат
хора, какво стана никой ли не влиза, вече във форума?
_________________
1986 Fiat Uno 75 i.e. Kat.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
uno stz
Администратор


Регистриран на: 25 Апр 2007
Мнения: 147
Местожителство: Стара Загора
Мнение  Отговорете с цитат
Очевидно има хора които още не знаят новия адрес. Аз съм изпратил на по-активните във форума ЛС-та от Фиат форума и съобщения на емейлите. Явно има хора които не си проверяват пощата редовно [img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/figuren/a045.gif[/img] а и не посещават Фиат Форума - има цял раздел за форума Идея
_________________
Fiat Uno Turbo i.e - EX
Fiat Punto Sporting
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
GT_power
Кара Uno 55


Регистриран на: 13 Окт 2008
Мнения: 37
Местожителство: София
Мнение И не само този форум ... чудя се за причината ...?! Отговорете с цитат
Нали раздела е за Общи приказки, та реших да споделя с вас едни мои наблюдения напоследък (то това напоследък е поне от две години) ...
Да, форума по замря ... но не само този ... Забелязвам, че по принцип автофорумите последно време по замряха и да ви кажа, се чудя защо е така ...?! Всъщност в по-широко известните форуми се пише, но все в някакви предимно спам раздели - общо форум, купува-продава (като темите са предимно пълни с коментари а не по същество на продажбата), стрийт рейсинг (и то с разни лапешки немотивирани постове, тип леле тая кола колко бега) ...

Не знам ... аз съм член на няколко от известните форуми още от създаването им 2003-2004 г. И да ви кажа преди се пишеха доста стойностни теми и коментари. Човек винаги можеше да намери помощ по технически въпрос или съвет. Дискутираха се теми от които човек можеше да научи доста интересни и полезни неща, както за механиката на автомобила, така и за възможни подобрения по него. И това беше полезно, както за такива които сега започват да се интересуват или ще купуват кола, така и за такива, които вече имат понатрупан опит, но винаги има и с какво да обогатят знанията си. Във форумите пишеха и много хора, които имат доста практически и теоретичен опит по автомобилите и силовите доработки. И те винаги се отзоваваха на каквито и да било питания и с готовност помагаха... Сега да ви кажа, много от тези хора, за съжаление, въобще не пишат по форумите. Не знам каква е причината - дали остаряха и не им се занимава и нямат време ... или при толкова вече спам теми и ненужни коментари не виждат смисъл в интернет комуникацията по тези въпроси ... Не знам каква е точната причина, но според мен е жалко, че форумите загубиха част от чара си именно защото вече не са място за комуникация между хора с едни и същи интереси, хоби и любов към автомобилите, а просто място, където голяма част от тийнейджърите прекарват многото си свободно време, като целта е просто да се трупат мнения, вместо ако имат истински интерес да попрочетат наистина интересни и ценни неща...

Това е моето мнение. Надявам се, не съм засегнал някой неволно, а ако е така, моля да бъда извинен Объркан
_________________
1.8Т
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Напишете отговор Страница 4 от 4
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Идете на:  

 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети