Разпродавам Фиат Уно Мк1
-
rokoko
- Кара Uno 1.0 i.e
- Мнения: 194
- Регистриран на: 05 Мар 2008, 17:48
- Местоположение: Каварна
-
karal fiat
- Кара Uno 55
- Мнения: 48
- Регистриран на: 16 Юли 2008, 08:36
- Местоположение: Варна
То проекта е доста сложен и бавен. от 3 коли 2 марки се прави еднаrokoko написа:А кво остана?
Абе аз от самото начало на разпродажбата ти пиша, ама откъде да знам, че са ел.стъкла, пък и ти продаваше вратите цели...май. Нищо.
Качвай снимки. А какво стана с проекта?
Поздрави.
Fiat Uno turbo i.e Mk1
-
Formula Uno
- Кара Uno 55
- Мнения: 42
- Регистриран на: 04 Апр 2007, 23:27
- Местоположение: Варна
-
rokoko
- Кара Uno 1.0 i.e
- Мнения: 194
- Регистриран на: 05 Мар 2008, 17:48
- Местоположение: Каварна
уно
И в крайна сметка механизмите за ел.стъклата + дръжки + копчета седят ли така и не разбрах.
А и какво друго остана.
Какъв е проекта, ако не е тайна?
Поздрави.
А и какво друго остана.
Какъв е проекта, ако не е тайна?
Поздрави.
rokoko
1986. Фиат Уно 1.0 FIRE
1986. Фиат Уно 1.0 FIRE
-
karal fiat
- Кара Uno 55
- Мнения: 48
- Регистриран на: 16 Юли 2008, 08:36
- Местоположение: Варна
Re: уно
и те отпътуваха днес. проекта е едно шкоде откъм двигател с моторетка от брадчедка и кутия от ауди, салон и табло от брадчедка, кокпит замислен/свой/ дисковете от кака пак тамrokoko написа:И в крайна сметка механизмите за ел.стъклата + дръжки+копчета седят ли така и не разбрах.
А и какво друго остана.
Какъв е проекта, ако не е тайна?
Поздрави.
Fiat Uno turbo i.e Mk1